Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Testowego

Wyszukiwanie zaawansowane

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon e-mail Rola
1 Agnieszka Dłoniak +48632896141 agnieszka.dloniak@miastoturek.pl Administrator
2 Barbara Feliniak +48632896142 barbara.feliniak@miastoturek.pl Administrator
3 Krzysztof Grzelka +48632896117 zamowienia@miastoturek.pl Administrator
4 Monika Kruk +48632896120 monika.kruk@miastoturek.pl Redaktor
5 coś coś ktoś ktoś test@test.pl Redaktor
6 Kamila Majcherek +48632896129 kamila.majcherek@miastoturek.pl Redaktor
7 Anna Michalak +48632896142 anna.michalak@miastoturek.pl Administrator
8 Filip Miklas fmiklas@gmail.com Administrator
9 Zbigniew Misiek +48632896117 zbigniew.misiek@miastoturek.pl Redaktor
10 Andrzej Olszak +48632896121 andrzej.olszak@miastoturek.pl Administrator
11 Dariusz Pabianski dariusz.pabianski@miastoturek.pl Administrator
12 B S bartek@alfatv.pl Administrator
13 Administrator Urzędu Miejskiego w Turku +48 63 289 6100 andrzej.olszak@miastoturek.pl Administrator